RN732ATTD8162F25
MFR.Part #
RN732ATTD8162F25
JLCPCB Part #
C4057101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS