RK73G1ERTTP1332D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1332D
JLCPCB Part #
C6270149
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS