RK73G1ERTTP1330D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1330D
JLCPCB Part #
C7340514
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS