RN731ETTP47R0D50
MFR.Part #
RN731ETTP47R0D50
JLCPCB Part #
C4212856
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS