RK73G1ERTTP1330F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1330F
JLCPCB Part #
C6647982
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS