RK73BW2HTTE101J
MFR.Part #
RK73BW2HTTE101J
JLCPCB Part #
C830213
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS