RN731JTTD15R6B50
MFR.Part #
RN731JTTD15R6B50
JLCPCB Part #
C4089220
Description
-55℃~+155℃ 15.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS