RK73B3ATTE2R4J
MFR.Part #
RK73B3ATTE2R4J
JLCPCB Part #
C6973386
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS