RN73H2ETTD6493C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD6493C50
JLCPCB Part #
C4039985
Description
250mW 649kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS