RN73H2BTTD5420A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD5420A05
JLCPCB Part #
C4267473
Description
-55℃~+155℃ 250mW 542Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS