RN732BTTD34R8B25
MFR.Part #
RN732BTTD34R8B25
JLCPCB Part #
C4203597
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS