RN73H1JTTD2672B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2672B50
JLCPCB Part #
C4279608
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS