RK73B2HTTE620J
MFR.Part #
RK73B2HTTE620J
JLCPCB Part #
C6388066
Description
-55℃~+155℃ 200V 62Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS