HV732BTTD625G
MFR.Part #
HV732BTTD625G
JLCPCB Part #
C3958287
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS