HV732ATTD684G
MFR.Part #
HV732ATTD684G
JLCPCB Part #
C4080502
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS