RK73H1ETTP3404F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3404F
JLCPCB Part #
C2574584
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS