RK73B2HTTE334G
MFR.Part #
RK73B2HTTE334G
JLCPCB Part #
C6270126
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS