RN731JTTD82R0F50
MFR.Part #
RN731JTTD82R0F50
JLCPCB Part #
C4067707
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS