RN731JTTD1542A05
MFR.Part #
RN731JTTD1542A05
JLCPCB Part #
C4300501
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS