RK73B2HTTE302G
MFR.Part #
RK73B2HTTE302G
JLCPCB Part #
C2581051
Description
-55℃~+155℃ 200V 3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS