RK73B2HTTE221J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2HTTE221J
JLCPCB Part #
C3976869
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS