RN73H2BTTD3002C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3002C10
JLCPCB Part #
C4256930
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS