RK73B2HTTE206J
MFR.Part #
RK73B2HTTE206J
JLCPCB Part #
C2577965
Description
-55℃~+155℃ 200V 20MΩ 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS