SG73S2ATTD104J
MFR.Part #
SG73S2ATTD104J
JLCPCB Part #
C4011044
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS