RK73B2HTTE205G
MFR.Part #
RK73B2HTTE205G
JLCPCB Part #
C5850960
Description
-55℃~+155℃ 200V 2MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS