RN73H2ETTD7320C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7320C50
JLCPCB Part #
C4329453
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS