201007F1052T4E
MFR.Part #
201007F1052T4E
JLCPCB Part #
C2768528
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS