RN73H2ETTD1691D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1691D10
JLCPCB Part #
C4291198
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS