RK73G1JTTD7153F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD7153F
JLCPCB Part #
C3991384
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS