SLR1TTE8872F
MFR.Part #
SLR1TTE8872F
JLCPCB Part #
C3916055
Description
-55℃~+180℃ 1W 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS