RK73B2ETTD5R6J
MFR.Part #
RK73B2ETTD5R6J
JLCPCB Part #
C4345701
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS