RK73H2BRTTD1801F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1801F
JLCPCB Part #
C5851759
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS