RK73B2ETTD472J
MFR.Part #
RK73B2ETTD472J
JLCPCB Part #
C830187
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS