RN73H1JTTD2913B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2913B50
JLCPCB Part #
C4251439
Description
-55℃~+155℃ 100mW 291kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS