RN73R2ETTD1261B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1261B50
JLCPCB Part #
C2609537
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS