RN73H1ETTP6260F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6260F50
JLCPCB Part #
C4298100
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 626Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS