RK73B2ERTTD111G
MFR.Part #
RK73B2ERTTD111G
JLCPCB Part #
C4093385
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS