ERJ-P14J430U
MFR.Part #
ERJ-P14J430U
JLCPCB Part #
C2081378
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS