RK73B2BTTD624G
MFR.Part #
RK73B2BTTD624G
JLCPCB Part #
C6181134
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS