RK73G2ATTD1821D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1821D
JLCPCB Part #
C7340290
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS