RN732BTTD1582A10
MFR.Part #
RN732BTTD1582A10
JLCPCB Part #
C4284136
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS