SG73S1JTTD21R0D
MFR.Part #
SG73S1JTTD21R0D
JLCPCB Part #
C4028175
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS