RK73B2BTTD332J
MFR.Part #
RK73B2BTTD332J
JLCPCB Part #
C276135
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS