RN731JTTD64R9C25
MFR.Part #
RN731JTTD64R9C25
JLCPCB Part #
C4000688
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS