RK73H2ERTTD1212F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1212F
JLCPCB Part #
C5726091
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS