RK73B2BTTD242J
MFR.Part #
RK73B2BTTD242J
JLCPCB Part #
C276134
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS