RN73H1JTTD2131D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2131D10
JLCPCB Part #
C4351092
Description
100mW 2.13kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS