HV732ATTD6983F
MFR.Part #
HV732ATTD6983F
JLCPCB Part #
C3988012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS