RK73B2BTTD1R6G
MFR.Part #
RK73B2BTTD1R6G
JLCPCB Part #
C2575377
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS