SG73S2BRTTD3570D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3570D
JLCPCB Part #
C6222127
Description
-55℃~+155℃ 333mW 357Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS